ENZABET GİRİŞ ADRESİ GÜNCELLENMİŞTİR - ENZABET YENİ GİRİŞ ADRESİ İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ - ENZABET YENİ GİRİŞ ADRESİ - ENZABET GÜNCEL GİRİŞ ADRESİ - ENZABET GİRİŞ YAP

Enzabet Bonusları

Bahis kullanıcıları en çok mutlu eden ve yurt dışı kaynaklı sitelere yönelmesini sağlayan sebeplerden birisi muhakkak bonus kampanyalarıdır. Bonus kampanyaları adeta para dağıtma yolu olduğu için herhangi bir zahmete girmeden kazanmanıza kapı açar. Enzabet bonusları da incelenmeye değer oldukça yüksek bonuslardır. İlk gözümüze çarpan üyelik bonusudur. Üye olduğunuz an sizlere beş lira gibi bir miktar hediye edilerek siteyi denemeniz için bir kapı açılıyor. Sonrasında yapacağınız ilk yatırıma iki katı kadar bonus hediye ediliyor. Yani 100 lira yatırım yaparsanız 200 lira olarak karşılık alacaksınız. Ayrıca kayıp bonusları da dikkate değer özellikler taşıyor. Kombine kuponlarınızda kaybettiğiniz tutarın belirli bir kısmı tarafınıza nakit olarak iade ediliyor. Yani kaybetseniz dahi bir şekilde kazanmanız sağlanıyor diyebiliriz.

Enzabet Para Yatırma İşlemleri

Enzabet para yatırma işlemleri oldukça basit ve geniş yöntemlerle karşınızda bulunuyor. Geniş para yatırma yelpazesi ile hizmet veren bu firmaya üye olduktan sonra ana sayfada bulunan para yatırma kısmına girebilirsiniz. Orada sizlere papara, ecopayz, kredi kartı, banka havalesi gibi yöntemlerden seçim yapmanız istenecektir. Hangi yöntem ile yatırım yapmak istiyorsanız onu seçerek ilgili hesap numarasına yatırımlarınızı gerçekleştirebilirsiniz. Ardından da ödeme bildirimi yaparak yatırım ile alakalı teyit bilgileri vermeniz gerekmektedir. Sonrasında yatırıma uygun bir bonus ile yatırdığınız tutar hesabınıza eklenecektir. Bol şanslar dileriz.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir